O nás / Školenia

Moja láska k živej prírode ma viedla k tomu, aby som sa zaoberal starostlivosťou o stromy. Ľudstvo používa drevo ako surovinu už od staroveku pre mnoho vecí. Cieľom starostlivosti o stromy je zachovanie vitality stromov až do ich staroby, včasné liečenie poranení a podpora prirodzených foriem rastu. Stromy v osadách robia naše prostredie živou a výrazne zlepšujú náš blahobyt, a preto vyžadujú starostlivosť.
Svoju vlastnú firmu so založil pred 2 rokmi. Funguje ako rodinný podnik. Trénujem Profesionálne sa neustále zdokonaľujem. Vykonávam kvalitnú prácu. Pracujem s modernými špeciálnymi technickými zariadeniami. Počas práce venujem maximálnu pozornosť dodržiavaniu environmentálnych aspektov a predpisov.
Okrem práci vo vlastnej firme som zamestnancom rakúskej firmy Kreitl e.u.
Som trénerom pre kurzy lezeckej techniky v spoločnosti ARBOR TECHNICAL INSTITUTE KREITL, ktorého zakladateľ je absolútnym priekopníkom v rakúskej starostlivosti o stromy. Náš renomovaný tím pod vedením doteraz najúspešnejšieho trénera pre starostlivosť o stromy v Rakúsku získal za posledné desaťročia veľa skúseností. Túto skúsenosť odovzdávame v našom tréningovom centre s horolezeckou vežou, krytou halou a školiacou miestnosťou, ako aj priamo pri stromoch v areáli.
Motto: Lumberjack Beast
Kompetencie v ATI (Arbor Technical Institute): Tréner pre kurzy lezeckej techniky
Vzdelanie: SKT A, B + C, European Tree Worker, Európsky stromový technik
Profesionálne zázemie: 11 rokov v starostlivosti o stromy

Certifikáty a školenia